חפשו כל דבר:

מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:

  לפרטים ולקביעת תור

  השאירו את הפרטים הבאים

   איך בוחרים מכון מומחה המאבחן בעיות בלמידה?

   בחירת מכון מקצועי לאבחנה בלקות למידה

   על מנת לזהות את הבעיה ממנה סובל ילדיכם, מומלץ לפנות אל מכון לאבחון לקויות למידה. חלק מתחומי אחריותו של מכון זה היא בראש ובראשונה לזהות מהי הלקות הספציפית ממנה סובל ילדיכם, מהו המקור ללקות זאת וכמובן – המלצה על אופן הטיפול הראוי והנכון לה. בנוסף לכך, ישנם מכוני אבחון שאף מציעים טיפול בעצמם. במכון זרחין יכול לתת לכם מענה מקיף – משלב האבחון וכלה בשלב מתן הטיפול בפועל.

   כיצד תדעו לבחור במכון המקצועי והמומחה ביותר בתחום?

   פניה אל מכון לאבחון לקויות הוא שלב חשוב מאוד בכל תהליך האבחון, וככל שהמכון הנבחר יהיה מקצועי יותר – כך האבחון המתקבל יהיה מדויק יותר. על מנת לדעת כי אכן בחירתכם נכונה, חשוב להקפיד על מספר דגשים:

   • קבלת המלצות – לפני שאתם בוחרים את המכון בו תעשו את האבחון התייעצו עם חברים, משפחה ומכרים. קבלו המלצות ממי שכבר עבר את התהליך ומרגיש כי הוא עשה את הבחירה הנכונה. בנוסף ניתן לקבל המלצות וביקורות גם דרך האינטרנט והרשתות החברתיות, על מנת לדעת מהי הדעה הכוללת לגבי המכון.
   • ותק וניסיון – בכדי לדעת כי אתם אכן בידיים נכונות, חשוב לבחור מכון בעל ניסיון של מספר שנים בתחום – ושיש לו ותק ולקוחות מרוצים.
   • מענה טיפולי – בכדי לסיים את התהליך בפעם אחת, ולא להמשיך בחיפוש מענה טיפולי ראוי, ניתן לחפש מכון אשר מציע גם אבחון וגם טיפול. אופציה זאת תספק לכם שקט נפשי.

   איך מתחילים באבחון ובטיפול בבעיה?

   בחירה נכונה של מכון לאבחון לקויות למידה יכולה להשפיע רבות על אבחון הלקות ועל הטיפול המוצע. ניתן למצוא שיטות טיפול רבות, אך חשוב מאוד להתאים את הטיפול לאופיו של הילד. מכון זרחין מציע שיטת טיפול ייחודית אשר פעלה רבות למען אלפי ילדים בישראל. אנו שמים את הדגש על חווית ההצלחה של הילד, ומאמינים כי במידה וישנו רצון – ניתן להתגבר על כל מכשול. ילדים רבים אשר ניסו את השיטה, רכשו מיומנויות שתרמו לשיפור הישגיהם הלימודיים והשלמת הפערים שנוצרו בינם לבין בני כיתתם. במידה וגם אתם מרגישים שהילד שלכם סובל מקשיים הפוגעים בו, הרימו טלפון ואנו נלווה אתכם החל משלב האבחון.

   מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:

    קידום אתרים קידום אתרים