חפשו כל דבר:

מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:

  לפרטים ולקביעת תור

  השאירו את הפרטים הבאים

   טיפול דיסלקציה אצל מבוגרים – הקץ לקשיים

   דיסלקציה אצל מבוגרים יכולה להתבטא בדיוק כמו אצל ילדים, בקשיים בקריאה ובעיבוד אותות חזותיים של אותיות וטקסטים. אנו במכון זרחין פותחים את שערנו גם בפני מבוגרים אשר מעוניינים לבצע אבחון לקויות למידה, ונתאים גם בעבורכם את תכנית הטיפול המדויקת אשר תתאים לצרכים וליכולות שלכם. הדיסלקציה עשויה להשפיע על תחומי חיים רבים, וכעת יש לכם את האפשרות למצוא את פתרון לקשיים אשר ליוו אתכם במהלך כל חייכם.

   דיסלקציה אצל מבוגרים אינה מחלה, זו למעשה לקות למידה אשר באה לידי ביטוי בהעדר היכולת לבצע תהליכים קוגניטיביים אשר קשורים למידע, קליטתו, ארגונו, עיבודו ואף ניתוח שלו. כל אלו קשורים ליכולת רכישת השפה והכישורים השונים אשר היא דורשת. על מנת למצוא את הטיפול לטיפול לקות למידה זו, תוכלו לפנות אל מכון מקצועי אשר יוכל להתאים בעבורכם את תכנית הטיפול.

   הטיפול בדיסלקציה לקות למידה יכול לסייע להתגבר על הקשיים מהם סבלו עוד מימי הילדות ולהעניק למבוגר את הכלים הנחוצים לו על מנת שיוכל להתמודד עם קשיים חדשים בהמשך הדרך. ברגע שנתחיל לראות כי הטיפולים המיוחדים הללו משפרים את יכולת ההתמודדות עם הקשיים, נוכל להבחין כי גם הביטחון העצמי והאמונה בעצמי הולכת ומשתפרת. כך, מלויים בהצלחות וביטחון עצמי חדש, תוכלו להסתער על העולם ולהשיג את כל מה שחלמתם עליו, אך היה נראה כבלתי אפשרי עד כה.

   אין סיבה להמשיך ולסבול

   בעבר אין זה היה נהוג לערוך מבחני אבחון רבים לילדים, כך שרבים מהם מצאו את עצמם מתמודדים עם לקויות למידה שונות בלא שהוצעה להם העזרה הנחוצה בהתמודדות עם קשיי הלמידה. בחלוף השנים, הילדים גדלו ורכשו לעצמם מנגנונים שונים להתמודדות, בין אם הימנעות מתחומים הדורשים קריאה וכתיבה או התעקשות ועבודה קשה בניסיון להתעמת עם הקשיים. כיום אתם יכולים לפנות אל מכון לאבחון לקויות למידה מקצועי – מכון זרחין במטרה לקבל אבחון מקצועי ומדויק ולאתר את דרך הטיפול שתסייע לכם להיפטר מן הקשיים איתם נאלצתם להתמודד במהלך החיים.

   מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:

    קידום אתרים קידום אתרים