חפשו כל דבר:

מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:

  לפרטים ולקביעת תור

  השאירו את הפרטים הבאים

   מכון מקצועי לאבחון וטיפול בלקויות למידה – כל מה שחשוב לדעת

   שיתוף פעולה מקצועי עם מכון אבחון  לקויות למידה יסייע לכם כראוי. כיום, אנו שומעים יותר ויותר על ילדים, בני נוער ומבוגרים המתמודדים עם לקויות למידה וההשלכות שלהן. החל מקשיים בעיבוד מידע ועד ירידה בביטחון העצמי – אתגרים אלו משפיעים על היבטים רבים בחיינו. בהתאם, כדי שניתן יהיה לרכוש כלים לחיים – ולנהל אותם במקום לתת להם לנהל אותנו, חשוב לפנות אל מכון זרחין. החל מאבחון וטיפול בדיסלקציה, דיסקלקוליה, דיסגרפיה וכן הלאה – צוות העובדים של מכון זה יעניק למטופליו את השירות המקצועי ביותר. כל זאת, תוך מענה בשיטה הוליסטית ייחודית.

   מאז תקופת הילדות ועד הבגרות, אנו מתמודדים עם מגוון מצבים, חוויות ולימודים אשר מטרתם להעניק לנו כלים לחיים. עם זאת, לעיתים קרובות אנו נאלצים להתמודד עם קשיים שונים – כאשר חלקם באים לידי ביטוי בלקויות למידה. חווים קושי בקריאה או בכתיבה? או שמא מדובר במורכבות מסוג אחר? כדי לתת מענה על הבעיה, יש לפנות אל מכון אבחון. שיתוף פעולה מקצועי זה יסייע לכם רבות.

   בבואכם לפנות למוסד חשוב זה, יהיה עליכם בראש ובראשונה להסביר מהי הסיבה בגינה ברצונכם לעבור אבחון. במילים אחרות, בהתאם לסימנים המופיעים – כך יתבצע האבחון הרלוונטי. חשוב לציין בשלב זה כי ישנם סוגים רבים של לקויות למידה. החל מדיסגרפיה, דיסקלקוליה ועד  מגוון סוגי דיסלקציה, בהתאם לתשובה העולה מן המבדק – כך המומחים יבנו עבורכם את הטיפול הרלוונטי.

   בנוסף, נציין כי על הטיפול להיות תואם לנטיות ומרכיבי אישיותו של המטופל. כמו כן, בין אם מדובר בילדים או שמא מדובר במבוגרים, על תכנית העבודה לענות על הדרישות היום-יומיות של המטופל.

   לענות במקצועיות ובסבלנות

   רבים מאתנו לוקחים זאת בתור מובן מאליו, אבל קריאה, כתיבה ועיבוד נכון של מספרים הם לא עניין של מה בכך. למעשה, הם מסייעים לנו לנהל את יומנו כנדרש. בהתאם, אם אתם חווים קשיים בתחומים אלו יש ליצור קשר בהקדם עם מכון זרחין. צוות המומחים ישמח לענות על כל שאלה במקצועיות ובסבלנות.

   מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:

    קידום אתרים קידום אתרים