חפשו כל דבר:

מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:

  לפרטים ולקביעת תור

  השאירו את הפרטים הבאים

   קטעי וידיאו עם המלצות של לקוחות מרוצים

   בדף זה, תוכלו לצפות במספר מטופלים מספרים כיצד שלאחר שנים של התמודדות עם קשייהם, הם קיבלו אצלנו הזדמנות חדשה להצלחה. אנו מודים לגאיה, שחר, נהוראי, תמיר, ולהוריהם, שהסכימו לשתף בסיפורם האישי.

   סיפורים אלו מייצגים מאות סיפורים נוספים ומגוונים, של מטופלים ומטופלות מכל הגילאים ועם כל סוגי הלקויות וקשיי הלמידה שטופלו אצלינו וזכו לפתור את קשייהם מהשורש.

   הסיפור של גאיה, שחר, ונהוראי, יכול להיות הסיפור שלכם ושל יקיריכם.

   מדיסלקציה ללימודי משחק

   גאיה שמואלי, תלמידת י"ב, סבלה מקשיי קריאה מגיל צעיר, וניסתה שיטות טיפול רבות, בארץ ובחו"ל, ללא הצלחה, עד שהגיעה לטיפול אצל מיכאל. צפו בגאיה ובאימא מספרות על תוצאות הטיפול.

   אני אוהב לכתוב

   שחר שפירא, בן 12, תלמיד כיתה ז', סבל מקשיי כתיבה, ואובחן כלוקה  בדיסגרפיה. הניסיונות לטפל בקושי שלו לא צלחו. רגע לפני שהוריו קנו לו מחשב נייד לכיתה, הם שמעו על מכון זרחין והגיעו לטיפול אצל מיכאל. צפו בשחר ואימו מספרים על תוצאות הטיפול.

   תשע שעות קריאה ביום

    נהוראי כהן אובחן עם דיסלקציה בקריאה ובכתיבה, כבר בכיתות הנמוכות. במשך 11 שנה  ניסו הוריו שיטות שונות להקל עליו אולם למרות שהוא הפגין כישורי למידה כמו זכרון והבנה גבוהים במיוחד, הקריאה והכתיבה נותרו משימה קשה ומייגעת עבורו. בכיתה י"ב הוא הגיע למיכאל זרחין. צפו בנהוראי מספר על התהליך שעבר ועל תוצאות הטיפול

   קריאה תמה

   תמיר טרבלסי סבל בשנות הילדות והבחרות מקשיי קריאה וכתיבה. במהלך לימודיו בתיכון הוא הוא נחשף לשיטת זרחין והחל לעבור טיפול. במהלך סדרת הטיפולים הוא הפיק סרט שמתאר את התהליך שהוא עובר, ואת ההתקדמות שלו בבית הספר.

   מרמת הגולן לרמת גן

   דוד התקשה בקריאה. הוריו ניסו למצוא פתרון בכל מיני מקומות ללא הצלחה. כששמעו על מכון זרחיןהחליטו להגיע אליו למרות המרחק מרמת הגולן לרמת גן. צפו בדוד ובאביו מספר על ההצלחה.

   קריאה ברבים

   ילד שהתקשה בקריאה הגיע לטיפול אצל מיכאל לקראת גיל בר מצווה. הוריו ציפו לראות אותו קורא את הפרשה בתורה בפני באי בית הכנסת.  צפו באביו מספר כיצד בעזרת הטיפול במכון זרחי  למד בנו לקרוא , השתפר בלימודיו בכלל, ובטחונו העצמי התחזק.

   הכתובת לפתרון קשיים בלימוד

   משה מספר על קשייו בבית הספר ובתפקוד במסגרות קהילתיות. בגיל 16 וחצי הוא הגיע לטיפול במכון זרחין. צפו במשה מספר על התוצאות.

   לא האמנתי שאוכל למצוא את הדרך

   הבדרן אושי גרוס מספר כיצד מיכאל זרחין פתר לו את בעיית ההתמצאות במרחב, ממנה סבל שנים רבות, גם כאדם בוגר. "אם זה לא היה קורה לי לא הייתי מאמין שזה יכול לקרות".

   הסיפור של יעקב בן יצחק

    

   מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:

    קידום אתרים קידום אתרים